Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Dörtyol Hassa Otoyolu ve Tünelleri Sitesi Yayında 10.06.2024


    

             


    


         
    Detaylar için bana iletişim sayfasında bulunan numaralarımdan ulaşabilirsiniz. 
    


        http://www.dortyolhassa.com.tr/
     
Tags :


Esit Kantar ve Power BI ile Tartım Verilerini Görselleştirme 10.07.2023


    

Tags : Esit Kantar ve Power BI ile Tartım Verilerini Görselleştirme


Classic Asp ve Google reCAPTCHA Entegrasyonu 29.04.2023


    


     


    Classic ASP, günümüzde hala birçok web uygulamasında kullanılan bir teknolojidir. Ancak, web uygulamaları için güvenliğin her zamankinden daha önemli hale geldiği günümüzde, classic ASP uygulamalarının da modern güvenlik standartlarına uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Google reCAPTCHA, spam botlarının otomatik olarak oluşturulan formları doldurmasını engelleyen bir güvenlik aracıdır. Classic ASP ve Google reCAPTCHA entegrasyonu, web uygulamalarınızın spam botlardan korunmasını ve dolayısıyla kullanıcılarınızın verilerinin güvenliğini sağlamasını sağlar.


     


    Google reCAPTCHA, web uygulamalarınızın spam botlardan korunmasını sağlarken aynı zamanda kullanıcı deneyimini de iyileştirir. reCAPTCHA, kullanıcıların sadece birkaç tıklama ile bir doğrulama işlemini tamamlamasını sağlar, böylece kullanıcıların süreçten sıkılmasını veya uygulamanızı terk etmelerini önler. Ayrıca, reCAPTCHA, uygulamanızda sahte hesaplar oluşturulmasını veya kötü amaçlı aktivitelerin gerçekleştirilmesini önleyerek uygulamanızın itibarını ve güvenilirliğini artırır. Bu nedenle, classic ASP ve Google reCAPTCHA entegrasyonu, hem kullanıcılarınızın hem de uygulamanızın güvenliğini sağlamak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için önemli bir adımdır.


     


    Sitenize kurmak için veya entegrasyonu benim yapmam için iletişime geçebilirsiniz. 


    Ücret tek seferlik olarak 10$ dır. Kaynak kodları ile teslim edilir.
Tags : classicASP , GooglereCAPTCHA , webgüvenliği , spamskoruma , kullanıcıdeneyimi , webuygulaması , formgüvenliği , onlinekoruma , siberkoruma , webgeliştirme , güvenlikteknolojisi , spamengelleme , botkoruma , webgüvenliğiçözümleri , webuygulamagüvenliği , güvenliwebuygulaması , güvenlikstratejisi , webgüvenliktesti , verigüvenliği , webgüvenlikdanışmanlığı , programlamadilleri , webprogramlama , webgeliştiricileri , kodgüvenliği , açıkwebgüvenliği


Classic Asp Ck Editör Ekleme 16.02.2023


        Classic Asp sayfalarına ve HTML sayfalarınıza CK Editör ekleyerek form textbox alanlarına girişlerinizi daha güzel ve etkili yapabilirsiniz. Sitenize veya Admin panellerinize eklemek isterseniz bana iletişim numaralarımdan ulaşabilirsiniz.      

Tags : Classic Asp Ck Editör Ekleme


Turkish Language School - Classic Asp PayTR Entegrasyonu 01.02.2023


    


    Turkish Language School - Classic Asp PayTR Entegrasyonu için çalıştığımız projeyi başarı ile teslim ettik. Turkish Language School Sanalpos Entegrasyonu Tamamlandı.

Tags :


LetsGoCamper.com İş Bankası Sanalpos Entegrasyonu 21.01.2023


    


    Classic asp ile İş Bankası yeni sistemi olan PayTen entegrasyonu için çalıştığımız projeyi başarı ile teslim ettik. LetsGoCamper.com İş Bankası Sanalpos Entegrasyonu Tamamlandı.

Tags :


Yerkoy Kayseri YHT Sitesi Tamamlandı 21.01.2023


    


    Doğuş İnşaat + Çelikler İnşaat + Özkar İnşaat ortaklığında yapılmakta olan hızlı tren projesi için hazırlamış olduğumuz Responsive tasarıma sahip yeni site yayına başlamıştır. https://www.yerkoykayseriyht.com/

Tags :


Classic Asp İş Bankası Sanal Pos Payten [Yeni] 18.01.2023


    


    Classic asp ile İş Bankası ve bir çok diğer bankanın ortak kullanıma başladıkları. PayTen Ödeme alt yapısına geçiş ve eski sanal pos sistemlerinizin yenilenmesi için bize ulaşabilirsiniz. Entegrasyonun Sitenize uygulanması ve aktif hale getirilmesi ücreti 1250 TL + KDV dir. Üst menüde bulunan iletişim sayfasındaki numaralardan bana ulaşabilirsiniz.

Tags : payten , klasik , classic , asp , entegre , entegrasyon , site , script , yapma , örnek , örneği


Classic Asp INI File Reader & Writer 28.11.2022


    


    Classic Asp ile INI dosyalarını okuma ve yazmaya yarayan fonksiyon kütüphanesidir. Sadece Kaynak kodları fiyatı 1000 TL. Kaynak kodları ile sitenize entegrasyonun fiyatı ise 1500 TL dir. İletişim numaralarımdan bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Classic Asp , Klasik Asp , INI, Reader , Writer , Örneği , Script

Tags : Classic Asp INI File Reader & Writer


Online İş Programı Oluşturma - Online Planlama 03.06.2021


    Online Planlama Programı Birden çok lokasyonda bulunan kişilerin aynı anda parça veya tüm iş programını güncellemesi için yapmış olduğum çalışmadır. SaaS modeli ile internet tabanlı tasarlandığı için kullanıcı yetkisi olan herkes aynı anda program üzerinde geliştirme ve değişiklikleri yapabilmektedir. Ms Project veya Primavera üzerinden alınan çıktılar programa import edilip düzeltilip tekrar dışa aktarılabilir. Proje Excel tarafında Python ve Excel VBA, Web Tarafında Ms Asp , veritabanı olarak Ms Access kullanılmıştır.    


    Benzeri Proje ihtiyaçlarınız için iletişim sayfasında bulunan telefonlarımdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tags : projectmanagement , excel , makro , lisp , vba , makro , programlama , ileri , teknikofis , inşaat , mühendislik , mühendisi , mühendisliği , time , project , schedule , scheduling