Analist / Yazılım Geliştirme Uzmanı
Logo Go/Tiger Entegrasyonları - Iphone - Masaüstü - Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Bsd Otomotiv Sayım 2012 Biter 4/13/2012

Bsd Otomotiv Ltd. Şti. Sayım bitmiştir.

15000 ürün 250.000 kalem ürün sayımı tamamlanmıştır.
( Satın alma , Satış ve Garanti işlemleri devam ederken sayım yapılarak tamamlanmıştır. )

Kullanılan Teknolojiler :

Microsoft SQL Server 2005
Microsoft Windows Ce 6.0
Microsoft Vb.Net 2008
Mobile Compia El Terminali
Microsoft Excel 2010
Microsoft VBA Scripting Lang. ( Excel Macro )

Hepimize Geçmiş olsun : )


Tags :


Kürtçe Öğreniyorum V.1.0 Yayında 4/6/2012

Kürtçe Öğreniyorum V.1.0 yayında.

Kürt dilini benim gibi sonradan öğrenmek isteyecek olan arkadaşlar için hazırlamakta olduğum eğitim sitesi yayındadır.Adres : Http://www.kurtceogreniyorum.comTags :


Bsd Otomotiv Bayi Ağı Kampanyalar Modülü Devrede 3/24/2012Kampanyalar yönetim paneli aracılığı ile eklenir tüm site genelinde ve sipariş panellerinde görüntülenir.


Tags :


Canlı Destek ve Müşteri Hizmetleri Scripti 3/24/2012

Bsd Otomotiv için hazırlamış olduğum canlı destek scripti yayındadır.Sistem msn ile alakası olmadan çalışmakta ve kendi veritabanı içerisinden işlem yapmaktadır. Bayi Ağı sistemi ile entegredir ve direkt canlı destek sağlanmaktadır.

Tags : canli , destek , script , asp , basit , musteri , hizmetleri , gorusme , chat , live , sohbet


Logo Veritabanındaki Resimler ile Resimli Katalog ve Fiyat Listesi Oluşturma Programı 3/24/2012Logo veritabanında bulunan resimleri kullanarak excel içersinden otomotik olarak resimli fiyat listeleri ve resimli kataloglar oluşturmak için gerekli olan yazılım tamamlanmıştır.


Tags : Logo , Veritabanı , SQL , Resim , Excel , Vba , Fiyat Listesi , Katalog , Oluşturma , Yapma , Programı


Tags :


DiyarbakirKariyer.Com Portföyde 1/31/2012

www.diyarbakirkariyer.com pörtföyde...


Tags :


TeknokentDiyarbakir.Com Tasarımı Biter 1/30/2012

JQuery ile inline Arama 1/18/2012Css eğitimlerinin arkasından , jquery eğitimine başladığımı yazmıştım , ilk ürün resimdeki gibi inline arama yapan bir script oldu. Sipariş sistemi içersinde müşterilerin sepetlerinde bulunan ürünlerin listelenerek düzenlenmesi için yaptığım uygulama css ve jquery ile asp nesneleri kullanılarak gerçekleşti.


Tags :


Devir Fişlerine Fiyat Atma 1/13/2012

Logo içerisinde devir işleminde eğer malzeme devrinizi maliyet üzerinden değilde miktarlar üzerinden yaparsanız bu durumda devir fişlerinde herhangi bir fiyat bulunmayacaktır bu durumda bu listelerin eski veritabanından çekilmek sureti ile yeni döneme manuel olarak aktarılması gerekiyor.

Bu işlem için bana iletişim kısmındaki numaralardan ulaşırsanız 100 TL karşılığında size bu fiyatların aktarılmasında yardımcı olurum.


Tags :


Bloguma tema ekleme işleminden sonra slider ekledim. 1/13/2012

Slider dinamik sayfaların hemen hepsinde en çok kullanılan öğelerden biri biliyorsunuz. Css eğitimlerim akabinde JQuery kitabını 2 kere tekrar geçtikten sonra sitelerimin üzerinde değişiklikler yapma konusunda karar verdim.

Css akılllara zarar işler yapabilmenizi sağlıyor ve eğer kendiniz web tasarımcı yada web programcısı olarak ithaf ediyorsanız kesinlikle css bilmeniz gerekiyor. Ayrıca css i tam anlamı ile öğrendikten sonra yapmanız gereken ilk iş JQuery öğrenmek. Sebebi şu ;

JQuery , javascript kütüphanesi ile inanılmaz bir şekilde css dosyalarınızı yönetebiliyorsunuz veritabanlarına sorgular gönderebiliyor ve sonuçları alabiliyorsunuz , cookies ten session lara kadar binlerce konuda yazılmış hatta php nin tüm fonksiyonlarına sahip olabileceğiniz bir sınıflar topluluğu.

Mutlaka ve mutlaka bu ikisini öğrenmelisiniz.


Tags :