Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

İş Bankası Sanal Pos - Asp Script Taksitli 19.12.2012

Bsd Otomotiv İş Bankası Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır.
Bsd Otomotiv Bayi Ağı Sistemi ile entegre ; 3d secure alt yapısı kullanarak işbank sanalpos entegrasyonu projesi tamamlandı. Sitenize eklemek yada entegrasyon ile ilgili destek almak isterseniz telefon numaralarımdan bana ulaşabilirsiniz.


Tags : isbank , is , bankasi , iş , sanal , pos , entegrasyonu , sistemi , eticaret , siteme , kurma , kurdurma


Logo Entegre Hal Yazılımı 15.12.2012

Bilgi için arayın görüşelim Tags : Logo,Entegre,Hal,Yazılımı


Tags : Logo , Entegre , Hal , Yazılımı


Logo Cari Hesap Takip Programı Tahsilat Takibi 13.12.2012

Logo Cari Takip ve Tahsilat Takip Uygulaması : Program ile vade takibi yapabilir hangi müşterilerin vadesinde ödeme yapmadıklarını dışarıda kalan paranızın tutarını açık hesap ve isteyeceğiniz para tutarını vadesi gelen fatura tutarını görebilir ve hangi müşteriyi arayıp tahsilat istemeniz gerektiğini görebilirsiniz. Programın Hedef Kitlesi : 1 Yöneticiler 2 Muhasebe Müdürleri 3 Tahsilat Personelleri 4 Plasiyer ve Pazarlamacılar Anahtar kelimeler : Logo , go , goshop , go shop , tahsilat , cari , cari hesap , hesap , takip , takibi , tahsilatçı Bilgi alma ve fiyat hakkında iletişim numaralarımdan bana ulaşabilirsiniz.


Tags : Logo , go , goshop , go shop , tahsilat , cari , cari hesap , hesap , takip , takibi , tahsilatçı


Logo Veritabanından Fiyat Listesi Oluşturucu Resimler Excele Gömülü 11.12.2012

Logo veritabanını ve resimlerini , ürün bilgilerini kullanarak istediğiniz formatta fiyat listesi oluşturmanız için gerekli olan programdır. Uygulamanın daha önce yapmış olduğum çalışma ile arasındaki fark bu versiyonda resimler excel dosyasının içerisine gömülür ve ayrı dosya olarak göndermeniz gerekmez. Fiyat ve Diğer Bilgiler için iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.


Tags : Logo Veritabanından Fiyat Listesi Oluşturucu Resimler Excele Gömülü


Logo Otomotik Tahsilat Giriş Programı 08.12.2012

Logo ürünleri için hazırlanmış olan tahsilat giriş uygulamasıdır. Logo içersine sizin müşteriden aldığınız tahsilatın türüne göre muhasebeci arkadaşların tahsilatları hatasız ve hızlı bir şekilde işlemeleri için tasarlanmıştır. Bilgi almak yada programı satın almak isterseniz telefon numaralarım iletişim bölümünde bulunmaktadır. Not : Program firmaya özel tasarlanır ve teslim edilir.


Tags : Logo , go , goshop , go shop , tahsilat , otomotik , giris , cek , senet , havale , banka , eft , giriş , otomotik , sql


Teamviewer ekran kaydı dosyaları nasıl açılır 08.12.2012

Teamviewer içinde üst menüden > Ekstralar > Kayıtlı Oturumu Oynat veya Dönüştür Seçeneğini seçerek kaydetmiş olduğunuz .tvs dosyalarınızı avi formatına dönüştürebilirsiniz.


Tags : .tvs , tvs , dosya , açma , programı , player , oynatıcı


Logo Sayım Programı 07.12.2012

Sayım programı tüm logo ürünleri ile çalışabilir , sayımları parçalı veya firmayı durdurmak sureti ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayın görüşelim.


Tags : logo , go , tiger , shop , manager , unity , sayim , saydirma


Logo Tiger , Go , Shop Manager için Fatura girici 07.12.2012

Herhangi bir Logo versiyonu için kullanmakta olduğunuz dış bir programdan yada excelden fatura, irsaliye veya sipariş aktarımı yapabilir. Malzeme kartı açma şablonları oluşturabilir cari hesap açmak için kısayollar tanımlayabilirsiniz. Program firmanıza özel olarak düzenlenecek ve tarafınıza teslim edilecektir. Program hakkında bilgi almak ve programın ücreti hakkında görüşmek isterseniz üst başlıkta bulunan numaramdan yada iletişim bölümünü kullanarak bana ulaşmanız yeterlidir.


Tags : Logo , go , goshop , go shop , fatura , aktarim , aktarma , giriş , otomotik , sql


Sdf Dosyalarından Excel e veri alma - Sdf dosyasından verileri excel e alma 28.11.2012

Sdf Dosyalarından Excel e veri alma - Sdf to Excel Bilgi için iletişim numaralarımdan bana ulaşabilirsiniz.


Tags : Sdf Dosyalarından Excel e veri alma - Sdf to Excel


Logo Tiger ve Go için Excel Stok Çekme 22.11.2012

Program Ücreti : 150 TL dir Hesap Numaralarım iletişim bölümünde bulunmaktadır. Hesap numarama ödemeyi yaptıktan sonra mail yada telefon ile sunucu bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Tags : logo , go , tiger , stok , excel , çekme , alma , aktarma


Tags : logo , go , tiger , stok , excel , çekme , alma , aktarma