Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Iphone Canlı Yayın Uygulaması 12.12.2019

Ankara Büyükşehir Belediyesi Iphone Canlı Yayın Uygulaması TurkSoft Yazılım için hazırlamış olduğum Ios uygulamasıdır.


Tags :


Advanced Sql Query Analyzer - Planet Source Code 11.12.2019

Advanced Sql Query Analyzer SQL Veritabanınıza hızlı şekilde sorgular oluşturmanız için hazırlamış olduğum 2015 yılında PlanetSourceCode.com tarafından ayın uygulaması seçilen uygulamam. PlanetSource.Com Üzerinde Görmek için


Tags : Advanced Sql Query Analyzer


VBA - Excel Dosya Birleştirici - Excel File Comparer ( Mustafa KUTLU ) 10.12.2019

Mustafa Bey ( Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. ) için geliştirdiğim klasör içersinde bulunan excel dosyalarındaki verileri birleştirme uygulamasıdır. İletişim numaralarımdan bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz İhtiyacınız olmasında bana ulaşarak proje yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olan bu program ise ücreti 250 TL dir.


Tags : VBA , Excel , Dosya , Birleştirme , Klasör , İçerisindeki , Dosyaları , Birleştir , File , Comparer


Erg Inşaat A.Ş - Üst Yapı Otomatik Planlama Programı [Exce-VBA] 05.11.2019

Üst Yapı Yapılabilecek Bölgelerin Tespiti ve İmalat Planlaması 224 Satır koddan oluşan bu proje ile , daha önce yapılmış olan imalatlara göre otomatik olarak yapılabilecek imalatların listesini çıkaran uygulamam. Proje manuel olarak hesaplama ortalama 2-3 saatlik süre alırken , bu uygulama vasıtası ile 3dk lık sürede tamamlanmaktadır.Tags :


Erg Inşaat A.Ş - Üst Yapı Takip Çizelgesi Programı [Exce-VBA] 29.09.2019

1519 Satır koddan oluşan Excel Makro projesi ile günlük imalatlara göre 10 ar metre aralıkla oluşturulmuş olan 100 km lik yol güzergahında oluşan üst yapı ve asfalt hareketlerinin görselleştirilmesi projesidir. Proje özel olarak tasarlanmış 3 tam günde yazılmış ve ortalama 6 ay süresince birebir çalışması üzerinde güncellemeler yapılmıştır Proje Open-Source olarak teslim edilmiş ve proje tamamlanmıştır.


Tags :


Raporlamacı - Excel Rapor Gönderim Uygulaması 26.09.2019

Özellikle Logo Muhasebe Programı kullanıcıları için tasarladığım program ile , istediğiniz zamanlarda otomotik olarak istediğiniz raporları ilgili kişilere mail attırmanızı sağlar. Program ücreti yıllık 250 TL dir. Yıl içinde bizler tarafından hazırlanacak 5 ücretsiz rapor , kendi oluşturacağınız sınırsız rapor dosyasını oluşturup mail olarak gönderebilirsiniz. Yapılabilecek Otomotik Raporlar ; Stok Listesini Plasiyer ve Saha Satış Ekiplerine E-Mail olarak gönderme Cari Hesap Borçlu Alacaklıları Tahsilat Ekibine E-Mail olarak gönderme Kasa Raporlarını E-Mail olarak gönderme Cari Hesap listesi ve Rut Programını E-Mail olarak gönderme ve daha sayamadığımız bir çok raporu otomotize ederek zaman kaybının önüne geçebilirsiniz. İletişim Bulunan Hesap Numaralarımızdan herhangi birine ödemenizi yaptıktan sonra irtibata geçebilirsiniz.


Tags :


N11 En iyi İş Ortakları Toplantısından Kareler 26.09.2019

İlgi ve alakalarından ötürü Tüm Hilton Garden inn ekibine , N11 personellerine teşekkürler. Güzel ve Eğlenceli bir organizasyon oldu ( Küçük hediyeleri için ayrıca teşekkürler )


Tags :


Orukculuoglu B2B + Logo GoPlus Entegrasyonu 26.09.2019

Orukculuoglu B2B + Logo GoPlus Entegrasyonu


Tags :


Otolent.Com N11 Mağaza + Logo GoPlus Entegrasyonu 26.09.2019

Otolent.Com N11 Sanal Mağaza ve Logo GoPlus ile Stok Entegrasyonu #2018#


Tags :


Otolent Tasarım + İdeasoft + Entegra + Logo Goplus Entegrasyonu 26.09.2019

Otolent.Com Arayüz Tasarımı ve Logo ile Entegrasyonu #2018#


Tags :