Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Birazda Android Development Yapalım 07.01.2022


Android Uygulama Geliştirici Sertifika OnayımTags :


Vba Editör Türkçe Karakter Problemi Çözümü 08.10.2021

Ulaştırma Projeleri için Otomatik Planlama 29.09.2021Ulaştırma Projeleri için Otomatik Planlama

Ms Project ve VBA makro programlama kullanarak hazırlamış olduğum çalışmam ile keşif aşamasında olan projeler için hızlı bir şekilde tahmini bitiş sürelerini , 5. seviyeden olacak şekilde planlayarak tahmin bir bitiş süresi , metrajlara göre ekip ekipman ve malzeme miktarlarını da çıkarmayı sağlamaktadır. Geliştirme ve alt detaylardaki düzeltmeler devam etmektedir. Tüm planlama yazılımlarına bu hazırlanan projeden aktarım yapılabilmektedir. #project #vba #scheduling #planlama #msproject #inşaat #mühendisliği #inşaatmühendisligi #p6 #primavera #tilos


Tags :


Excel Yerinekoy Komutu Kullanımı 22.08.2021Excel Yerinekoy Komutu Kullanımı


Tags :


Excel Makro Vba ile Hücre Seçim 22.08.2021

Primavera Eski Versiyona Göre Alınmış Yedek .Xer Dosyalarını Açma 22.08.2021Primavera Eski Versiyona Göre Alınmış Yedek .Xer Dosyalarını Açma

Dosyaları import işleminde eski versiyondan kaynaklı hata mesajları alıyorsanız bunun için izlemeniz gereken yolu anlattığım videoma göz atın.


Tags :


Online İş Programı Oluşturma - Online Planlama 03.06.2021

Online Planlama Programı

Birden çok lokasyonda bulunan kişilerin aynı anda parça veya tüm iş programını güncellemesi için yapmış olduğum çalışmadır.

SaaS modeli ile internet tabanlı tasarlandığı için kullanıcı yetkisi olan herkes aynı anda program üzerinde geliştirme ve değişiklikleri yapabilmektedir.

Ms Project veya Primavera üzerinden alınan çıktılar programa import edilip düzeltilip tekrar dışa aktarılabilir.

Proje Excel tarafında Python ve Excel VBA, Web Tarafında Ms Asp , veritabanı olarak Ms Access kullanılmıştır.


Benzeri Proje ihtiyaçlarınız için iletişim sayfasında bulunan telefonlarımdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Tags : projectmanagement , excel , makro , lisp , vba , makro , programlama , ileri , teknikofis , inşaat , mühendislik , mühendisi , mühendisliği , time , project , schedule , scheduling


Personel Puantaj Takip ve Raporlama Sistemi - Faf Vana 14.05.2021

Faf Vana şirketi için geliştirmiş olduğum Puantaj ve Raporlama Paneli , 57 basamak iş kaleminden oluşan güzel bir proje oldu. Kadir Bey'e ve Faf Vana ekibine teşekkürler.
Benzeri Proje ihtiyaçlarınız için iletişim sayfasında bulunan telefonlarımdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Tags :


Ean 13 Barkod Oluşturucu 04.05.2021Program fiyatı için sol üstte bulunan fiyat listesi kısmından bilgi alabilirsiniz. Sorularınız için iletişim kısmından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Tags :


Excel VBA - Logo T-Soft Entegrasyonu V.1.0 - Arma Seramik 09.04.2021

Arma Seramik firması için hazırlamış olduğum "Logo T-Soft Entegrasyonu" projesi başarıyla tamamlandı. Murat Bey ve Arma Seramik ekibine teşekkürler.

Logo ürünleri ve T-Soft Stoklarının karşılaştırılmasını sağlamak için yazmış olduğum excel makro projesidir.Benzeri Proje ihtiyaçlarınız için iletişim sayfasında bulunan telefonlarımdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Tags : logo , entegre , programlama , tiger , logo , tsoft , arası , entegrasyon , yapma , bağlama , bağlantı