Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Mail Pass View 07.09.2012

Mail Pass View indir Unutulan mail şifrelerinizi hatılamanız yada bir bilgisayardaki msn şifrelerini vs öğrenmenizi sağlar.


Tags : Mail Pass View


Blogum ve Ben Artık Dmoz Listesindeyiz :) Teşekkürler Dmoz.Org 04.09.2012

Geçen gün paylaşmıştım pagerank değerim birden bire 3 e çıkmıştı buna ilk başta anlam verememiş olsamda şimdi sebebini anlıyorum. Teşekkürler Dmoz.Org İlgili Sayfa : Dmoz.Org


Tags : dmoz , site , ekleme


Yedek Parça Satış Sistemi , Eticaret , B2B 04.09.2012

Yedek Parça Satış Sistemi , Eticaret , B2B Bilgi için iletişim kısmında bulunan seçeneklerden birisi ile bana ulaşabilirsiniz.


Tags : Yedek Parça Satış Sistemi , Eticaret , B2B , Bsd Otomotiv


Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Muhasebe Hesapları Makrosu 04.09.2012

Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Muhasebe Hesapları Makrosu Bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Tags : Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Muhasebe Hesapları Makrosu


Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Malzemeler Makrosu 04.09.2012

Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Malzemeler Makrosu Makronun ücretleri 25 TL dir. Bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Tags : Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Malzemeler Makrosu


Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Cari Hesaplar Makrosu 04.09.2012

Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Cari Hesaplar Makrosu Bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Tags : Logo Tiger Veri Aktarımı Excel için Cari Hesaplar Makrosu


Logo Tiger ve Go için Malzeme Alış fiyatlarını excele çekme makrosu 04.09.2012

Logo Tiger ve Go için Malzeme Alış fiyatlarını excele çekme makrosu Sisteminizde bulunan satın alma fiyatlarını excelde bulunan ürünlerinizin yanına çekmenize yarar. Kampanya veya mal alım çalışmalarınızda son satın alma fiyatı veya tanımlı satın alma fiyatını ürünlerinizin yanına çeker Programın ücreti 25 TL dir satın almak yada bilgi almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.


Tags : Logo Tiger ve Go için Malzeme Alış fiyatlarını excele çekme makrosu


ideasoft Excel entegrastonu için makro 04.09.2012

ideasoft Excel entegrastonu için makro çalışmasıdır. Logo sisteminizdeki stok bilgilerinize excel entegrasyonuna uygun halde çeker ve sisteme atmanızı sağlar. Sistemin avantajları bir kez tanımlama yapıldıktan sonra hiç bir değişiklik yapmadan sitenizi güncellemeniz mümkün olur. Diğer otomasyonlardan da veri alabilir. Sistemin kurulumu size uzak masaüstü veya teamviewer üzerinden bağlantı yolu ile olur sistemdeki verilerinizi şablona çekecek olan sql sorgusu hazırlanır ve ilgili excel dosyasına verileriniz aktarılır. Programın ücreti 100 TL dir ve bir kereye mahsustur. Stoklarınızı e-ticaret ile tanıştırmak için bir yol arıyorsanız mutlaka iletişim numaralarımdan bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.


Tags :


Logo Tiger ve Go için Sms Gönderim Uygulaması 04.09.2012

Logo Muhasebe Programında kayıtlı olan cari hesaplara sistem üzerinden mesaj gönderebilmenizi sağlar - Cari Hesap Kodunda yer alan Özel Kod 5 alanına cep telefonu numaralarını - Cari Hesap Kodunda yer alan Özel Kod 4 alanına ilgilli ismini yazmanız yeterlidir. Gerekli optimizasyonlar yapılarak müşterilerinize - Bayram - Kandil - Kutlama mesajı atabilirsiniz. - Cari hesap bakiyesini mesaj olarak gönderebilirsiniz. - Çek tarihi hatırlatmasında bulunabilirsiniz. Program firmaya özel yazılmakta olduğundan dolayı iletişim numaralarımı kullanarak bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim. Tags : logo , sms , mesaj , mail , gonderme , programi , tiger , go , bordro , toplu , mesaj , gonderim


Tags : logo , sms , mesaj , mail , gonderme , programi , tiger , go , bordro , toplu , mesaj , gonderim


Logo Tiger ve Go için el terminali ile barkodlu irsaliye çıkış kontrol sistemi 03.09.2012

Üstteki görüntüde görebileceğiniz gibi Logo`da faturalanmamış olan irsaliyelerin listesi görünmektedir bunlardan kontrol edilmiş olanlar yeşil kontrol edilmemiş olanlar beyazdır.
Üstteki resimde bir irsaliyenin içeriğinin kontrol edilmesi sırasındaki ekran görüntüsüdür. Sistemdeki barkodlar el terminali üzerinden okutulur ve sisteme çıkış olarak kaydedilerek bu ürünlerin irsaliyedeki adetler ile uyup uymadığı kontrol edilir. Ürün firmaya özel olup bilgi için benimle telefonla iletişime geçebilirsiniz.


Tags : logo , tiger , go , el , teminali , el terminali , irsaliye , fatura , kontrol , sistemi , barkodlu , cikis , çıkış , irsaliye , depo