Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

ideasoft Excel entegrastonu için makro 04.09.2012

    ideasoft Excel entegrastonu için makro çalışmasıdır. Logo sisteminizdeki stok bilgilerinize excel entegrasyonuna uygun halde çeker ve sisteme atmanızı sağlar.

    Sistemin avantajları bir kez tanımlama yapıldıktan sonra hiç bir değişiklik yapmadan sitenizi güncellemeniz mümkün olur. Diğer otomasyonlardan da veri alabilir.

    Sistemin kurulumu size uzak masaüstü veya teamviewer üzerinden bağlantı yolu ile olur sistemdeki verilerinizi şablona çekecek olan sql sorgusu hazırlanır ve ilgili excel dosyasına verileriniz aktarılır.

    Programın ücreti 100 TL dir ve bir kereye mahsustur. Stoklarınızı e-ticaret ile tanıştırmak için bir yol arıyorsanız mutlaka iletişim numaralarımdan bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.


Tags :


Logo Tiger ve Go için Sms Gönderim Uygulaması 04.09.2012

Logo Muhasebe Programında kayıtlı olan cari hesaplara sistem üzerinden mesaj gönderebilmenizi sağlar

- Cari Hesap Kodunda yer alan Özel Kod 5 alanına cep telefonu numaralarını
- Cari Hesap Kodunda yer alan Özel Kod 4 alanına ilgilli ismini yazmanız yeterlidir.

Gerekli optimizasyonlar yapılarak müşterilerinize

- Bayram - Kandil - Kutlama mesajı atabilirsiniz.
- Cari hesap bakiyesini mesaj olarak gönderebilirsiniz.
- Çek tarihi hatırlatmasında bulunabilirsiniz.

Program firmaya özel yazılmakta olduğundan dolayı iletişim numaralarımı kullanarak bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

Tags : logo , sms , mesaj , mail , gonderme , programi , tiger , go , bordro , toplu , mesaj , gonderim


Tags : logo , sms , mesaj , mail , gonderme , programi , tiger , go , bordro , toplu , mesaj , gonderim


Logo Tiger ve Go için el terminali ile barkodlu irsaliye çıkış kontrol sistemi 03.09.2012


Üstteki görüntüde görebileceğiniz gibi Logo`da faturalanmamış olan irsaliyelerin listesi görünmektedir bunlardan kontrol edilmiş olanlar yeşil kontrol edilmemiş olanlar beyazdır.


Üstteki resimde bir irsaliyenin içeriğinin kontrol edilmesi sırasındaki ekran görüntüsüdür. Sistemdeki barkodlar el terminali üzerinden okutulur ve sisteme çıkış olarak kaydedilerek bu ürünlerin irsaliyedeki adetler ile uyup uymadığı kontrol edilir.

Ürün firmaya özel olup bilgi için benimle telefonla iletişime geçebilirsiniz.


Tags : logo , tiger , go , el , teminali , el terminali , irsaliye , fatura , kontrol , sistemi , barkodlu , cikis , çıkış , irsaliye , depo


Posta Güvercini Sms Gönderim Uygulaması Web Servis Vb.NET 02.09.2012    Posta Güvercini sistemini kullanarak sms gönderim uygulamam olan visual basic uygulamasının visual basic .net versiyonunu hazırlamam gerekti. Bayi ağı sistemi ve diğer projelerimin bir çoğunu .net alt yapısına geçişini sağladığım için sms sistemi de bu değişimden faydalanmış oldu.

   Dökümantasyonun çok eksik olduğu posta güvercininin web servislerini kullanarak tekli ve çoklu sms gönderimini yapabilmeniz için gerekli olan bu programı satın almak isterseniz ücret olarak programı 50 TL , kaynak kodları ile almak isterseniz 100 TL ücret ile satabilirim satın almak isteyenlerin iletişim kısmından telefon numaralarımdan bana ulaşması yeterlidir.

Tags : posta , guvercini , güvercini , postaguvercini , postaguvercini.com , web , servis , web servis , posta , sms , tekli , çoklu,gönderim , visual basic , .net , uygulaması , programı , figensoft


Tags : posta , guvercini , güvercini , postaguvercini , postaguvercini.com , web , servis , web servis , posta , sms , tekli , çoklu , gönderim , visual basic , .net , uygulaması , programı , figensoft


Template Monster Ultimate Catalog 01.09.2012Template Monster Ultimate Catalog

Eski yazdığım bir program olan Template Monster Ultimate Catalog programı ile warez olmuş template dosyalarını bulmanız ve indirmeniz mümkün oluyordu çok eski arşivden bir programdır talep olursa belki tekrar gündeme alabilirim.


Tags : Template Monster Ultimate Catalog


Şafak Sayacı 01.09.2012Şafak Sayacı v.1.0

Askerdeyken sürekli birlikte kaldığım erlerin sormalarına dayanamadığım kaç günüm kaldı abi hesaplar mısın sorularından sonra yazdığım şafak programıdır.


Tags : Şafak Sayacı


Logo ürünlerinden verilerinizi diğer sunucuya aktarma 01.09.2012

Logo ürünlerinden verilerinizi diğer sunucuya aktarma

Logo ürünleri içersinde bulunan verileri ve dataları belirli aralıklarla web sayfanız yada başka bir sunucuya almak , eticaret sisteminize aktarmak , web sitenizde kullanmak için veri aktarım programıdır. Programın bir arayüzü yoktur servis olarak sadece windows server üzerinde çalışır ve istediğiniz tablolardaki verileri istediğiniz diğer bir sunucu üzerine aktarır. ( Tablo tasarımları programa dahil değildir. Sadece stoklarınızı aktarmanız için stok modülünü ücretsiz olarak vereceğim )

Tags : logo , replication , veri , aktarma , mssql , SQL , veritabanı , tablo , export , çıkarma , dış , sunucu


Tags : logo , replication , veri , aktarma , mssql , SQL , veritabanı , tablo , export , çıkarma , dış , sunucu


Logo Fuar Sipariş Programı 01.09.2012

Logo Tiger ve Go için Fuar Sipariş Programı + El terminalli Online Satış

Bilgi için telefonla ulaşabilirsiniz


Tags : Logo Fuar Sipariş Programı


Logo Tiger 1 ve 2 Ana Kurulum CD si 01.09.2012Bu gün aldığım bir telefon üzerine belirtilen konuda bir başlık açmak istedim.

Logo kurulum cdlerini kendinizin saklamanız gerektiği konusunda net bir şekilde kendilerinde bu kurulum dosyalarının olmadığını iletmekte. Bu gün aldığım telefonda bu cd yi temin edememiş olan bir lisanslı logo kullanıcısı tarafından cd nin benim elimde olup olmadığını sordular. Satıcımız ile görüştükten sonra ana kurulum cd sinin lisans ile ilgili bir ayarının olmadığı ve cd yi kendileri ile paylaşabileceğim konusunda bilgi vermesi üzerine logo nun elimde bulunan ana kurulum cd sini ihtiyacı olan arkadaşlara gönderebileceğim bu bloğu yazmaya karar verdim .

Eğer sizde bu cdlerden birine ihtiyaç duyarsanız yukarıda bulunan iletişim bölümünden telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz.


Tags : Logo Tiger 1 Ana Kurulum CD si


Logo Ürünleri için Barkoddan Ürün Bilgisi Alma Makrosu 01.09.2012Excel kullanarak barkod bilgisinden Logo içerisindeki stok kodunu çekmenize yarayan VBA makro kodudur.

Barkod kodunu yazarak makroyu çalıştırdığınızda excelde bulunan barkodları ürün kodlarına çevirir ve ekrana gösterir. Gelişmiş uygulamalar yapılabilmesi mümkündür.

Makro kodunun ve SQL bağlantılarının entegrasyonunun tamamı için 25 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

Hesap Numaralarım iletişim bölümünde mevcut , ödeme yaparsanız mail ile bana bilgi verirseniz sevinirim.


Tags : excel , logo , makro , macro , vba , barkod , malzeme , kodu , bulma , çekme , getirme