Yazılım Geliştirme Uzmanı & E-Ticaret Danışmanı
Asp , Excel , VBA , E-Ticaret , Mobil , Desktop, Web Uygulamaları
Tel : 0 534 797 31 21 , Mail : baranseren@gmail.com

Ankara E-Ticaret Uzmanı , Logo Tiger ve Logo Go için Çözüm Geliştirme Uzmanı

Crack Me 1 By Baran SEREN 02.09.2011

Yeni başlayan Cracker lar için küçük bir crack me dosyası MTCT için hazırlanmıştır.Tags :


Illustrator CS5 Eğitim Setim Geldi Eğitimler Tam Gaz Devam 26.08.2011

İllustrator Eğitimleri için Görsel Eğitim DVD lerim Geldi. Seti hazırlayan Ceyhun Akgün e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler.


Tags :


Bilge Adam Eğitim Kitapları VB.NET , C# 24.08.2011

Linklerini birazdan ekleyeceğim.


Tags :


Satılık 600GB Vektörel ve Resim Arşivi 22.08.2011

Vektörel Arşivim Satılıktır 350~400 gb arasında değişen boyutlu olarak satıyorum
300 TL + harddisk ücreti olarak satabilirim. Arşiv kategorilere ayrılmış şekildedir vektörlerin isimlerinin tamamı türkçeleştirilmiştir. Hesap numaralarım iletişim bölümünde bulunuyor. Bilgi almak için cep numaramdan da ulaşabilirsiniz Tags : Vektör , Vector , Logo , Arşiv , Archive , Download , Satış , Satılık , HQ resim , Arşivi , Satın Alma , Gitti Gidiyor , Harddisk , Cd , DVD ,


Tags :


Logo ürünleri için SQL Log Dosyası LDF Küçültücü 17.08.2011

Logo Ürünleri için LOG ( LDF ) dosya boyutu küçültücü : Logo sistem veritabanı biliyorsunuz ki SQL Server kullanmakta , bazı durumlarda işlem kayıtlarını tutan dosyamız olan .Ldf uzantılı dosyamız inanılmaz boyutlara ulaşıp sunucuda yer kalmamasına sebep olabilmekte. Bu program sayesinde log dosyalarınızı küçültebilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz. Programın ücreti : 50 TL Kaynak Kodu ile Ücreti : 200 TL dir. Tags : Logo , SQL , Log , Küçültme , Dosyası , Veritabanini , Düzenleme


Tags : Logo , SQL , Log , Küçültme , Dosyası , Veritabanini , Düzenleme


Illustrator Belgeleri için Dosya ismi Düzeltme Aracı 17.08.2011

Illustrator File Renamer : Dışarı aktarma işleminden sonra dosya adlarında oluşan - veya boşluk , converted , dönüştürülmüş ifadelerinin temizlenmesine yarayan program. Kaynak kodları TTF Renamer ile aynı biraz emülasyon yaptım. iletişim kısmından mail atarsanız mailinize cevap olarak gönderebilirim.


Tags :


Logo Fiyat Kartı Olmayan Ürün Mail ile Bildirme Sistemi 17.08.2011

Logo ürünleri için geliştirmiş olduğum bu program muhasebeciler için gerekli olan , fiyat kartı olmayan ürünlerin eksik olduğunu bildiren bir mekanizma sunar.

Sistem belirlenen saat veya tarihlerde çalışır veritabanını tarar , fiyatsız ürün bulduğu takdirde bunları excel listesi oluşturarak ilgili kişilere mail ile bildirimini yapar.

Programın Lisans Ücreti için üst menüde bulunan fiyat listesi kısmından inceleyebilirsiniz.

İletişim ve Hesap Numaralarım iletişim sayfasında mevcuttur.

 

Tags : Logo , Fiyatsız , Ürünler , Malzemeler , Aktarma , Listeleme , SQL , Query , ITEMS , Sorgu
Tags : Logo , Fiyatsız , Ürünler , Malzemeler , Aktarma , Listeleme , SQL , Query , ITEMS , Sorgu


Marifetler İltifatlarla Büyürler 15.08.2011

Marifetler İltifata Tabidir. Marifetleri iltifatlar Geliştirir.


Tags :


İmam-ı Azam Diyorki ; 11.08.2011

Bilmediklerimi ayağımın altına koysaydım, başım göğe ererdi (İmam-ı Azam.)


Tags :


Analiz ve İş Hayatı Hakkında 09.08.2011

Analiz ve raporlamaların iş hayatındaki yeri , Biliyorsunuz ki analiz ve raporlama uzmanı olarak çalışıyorum , bu durumda işimin gereksinimleri olan muhasebe otomasyon programlarından yada satış dağıtım programlarından ilgili verileri alacak ve işleyecek mekanizmalar kurmam yazmam veya düşünmem şart. Analizlerin boyutları ileriki seviyelere taşındıktan sonra ve programlama alt yapınız da olduktan sonra çok çok iyi bir satış yöneticisi olmanız kaçınılmaz bir hal alıyor. Çok iyi bir şirket yöneticisi olmanında aslında yollarından biri bu raporları hazırlamak yada bu raporları hazırlatmak... Bu noktada dikkati çekmek istediğim bu yazının amacı da aslında şu ; Analiz ve Raporlama olmadan şirketlerin yakın ve uzak hedeflerini hesaplamaları veya bu hedeflerine ne derecede ulaşabildiği , yapılacak analizlerle olacaktır. Çağımızın mesleği aslında rekabeti ön gören bu çalışma sistemi içerisinde inovatif düşünebilen ve global sermayeyi elde etmenin çok çok iyi bir arge ile analizle olabileceğini anlatabilen meslekler olacaktır. Herkes aynı malı satacak ama aynı malı satan iki firma arasında farklar olacak bu farkı yaratan ise analiz ve raporlama , hedef yorumlama , CRM , ERP yazılımlarını kullanabilen olacaktır.


Tags :